NOW AVAILABLE: Cellebrite Premium packaged to fit varying agency needs. Learn more

Uzyskaj dostęp Premium do urządzeń z iOS i Androidem

Cellebrite dostarcza jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie przeznaczone do odblokowywania urządzeń z systemami iOS i najbardziej złożonych, najwyższej klasy modeli z systemem Android. Oprogramowanie zapewnia również dostęp do ściśle chronionych obszarówtakich jak,Android Secure Folder czyiOS Keychain, umożliwiając wgląd w trudne do pozyskania artefakty mogące stanowić dowody cyfrowe.

Elastyczność cenowa producenta daje organom ścigania szerokie możliwości w zakresie doboru rozwiązań. Firma Cellebrite jako jedyna tworzy oprogramowanie z zakresu informatyki śledczej z myślą o potrzebach Twojej agencji. Zacznij szybciej rozwiązywać sprawy.

Skontaktuj się z konsultantem aby dowiedzieć się więcej.

Zachowaj łańcuch dowodowy

Pozwól, aby rozwiązanie Cellebrite pomogło Ci w pracy dochodzeniowej. To jedyne kompleksowe rozwiązanie dla urządzeń z systemem iOS i Android. Zostało zaprojektowane do wykrywania kluczowych dowodów w celu rozwiązywania najbardziej złożonych spraw.

 • city-skyline

  Dostęp

  Przeprowadź ekstrakcję danych z większości urządzeń fizycznych oraz chmury.

 • link-a4

  Przewaga

  Zminimalizuj ilość danych przeglądanych ręcznie.

 • logical-extraction

  Kontrola

  Zarządzaj danymi w trakcie całego procesu śledczego / analitycznego

Zalety rozwiązania Cellebrite

Competitive_img_1

Historia innowacji

Wprowadziliśmy więcej innowacji w obszarze rozwiązań cyfrowych w zakresie informatyki śledczej niż cała nasza konkurencja. Firma Cellebrite od ponad 20 lat stale poszukuje nowych rozwiązań, dzięki czemu jej produkty to najlepszy wybór dla organów ścigania. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw.

Competitive_img_2

Po prostu najlepsi

Nasz zespół składający się z ponad 350 światowej klasy inżynierów jest gwarantem, że nasi klienci zawsze będą mieli dostęp do najlepszych rozwiązań oraz narzędzi. Wiemy, jak szybko zmieniają się technologie i rozumiemy, że potrzebujesz właściwego zespołu, który pomoże przyspieszyć śledztwo.

Z nami nigdy nie będziesz sam.

Competitive_img_3

Platforma oprogramowania śledczego

Firma Cellebrite oferuje jedyne takie kompleksowe rozwiązanie dostępne obecnie na rynku. Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu iOS czy Android, dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci uzyskać dostęp do urządzeń stanowiących największe wyzwanie.Jesteśmy z Tobą na każdym etapie -od ekstrakcji po analizę danych cyfrowych.